ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Основна інформація

Дана політика конфіденційності, розроблена та відповідає вимогам Закону України «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор», Закону України «Про захист персональних даних» Ми, як одержувачі персональних даних, зобов’язані обробляти персональні дані гравців, щоб вони могли брати участь в іграх і надавати їм додаткові послуги. У цій Політиці конфіденційності пояснюється, які особисті дані ми збираємо від гравців, чому ми їх збираємо і як ми їх використовуємо.

Веб-сайт winclub.com.ua, додаток для мобільних пристроїв WIN Club належать і управляються ТОВ «ІМПЕРІЯ АЗАРТУ» (надалі за текстом – «Ми» або «Компанія»). Якщо у вас є які-небудь інші питання щодо цієї Політики конфіденційності або захисту ваших даних, зв’яжіться з нашим фахівцем із захисту даних за адресою info@winclub.com.ua 

Реєструючи обліковий запис гравця, Ви підтверджуєте свою згоду з цією Політикою конфіденційності, а також даєте згоду на збір і обробку внесених вами персональних даних Якщо Ви не згодні з умовами цієї Політики конфіденційності і не бажаєте надавати нам необхідну особисту інформацію, будь ласка, не використовуйте цей веб-сайт і / або додаток.

Зверніть увагу, що справжня Політика конфіденційності представляє собою угоду між вами і Компанією. Ми можемо періодично вносити зміни в цю Політику. Хоча ми зробимо все можливе, щоб повідомити вас про такі зміни, Ми рекомендуємо вам регулярно переглядати цю Політику конфіденційності. Ваше подальше використання Веб-сайту та / або його послуг буде означати вашу згоду з Політикою конфіденційності.

ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ МИ ЗБИРАЄМО

Особиста інформація, яку ми можемо запросити для використання та обробки, повинна включати, без обмежень:

a) будь-яка інформація, яку Ви надаєте нам при заповненні форм на сторінках реєстрації облікового запису, а також будь-які інші дані, які Ви надалі відправляєте через Веб-сайт, додаток або по електронній пошті (наприклад, ім’я та прізвище, дата народження, адреса електронної пошти, номер телефону);

б) листування з нами через Веб-сайт, електронну пошту, веб-чат або інші засоби зв’язку;

c) вся історія транзакцій по Рахунку гравця, незалежно від того, чи відбувається це через Веб-сайт (-и) або за допомогою інших засобів зв’язку;

г) дані для входу на веб-сайт і їх дані, включаючи дані про трафік, дані про місцезнаходження GeoIP, дані браузера / пристрої, веб-журнали, журнали активності і іншу інформацію про трафік, записану в нашій системі;

e) документи і докази, обґрунтовано запитані нами для перевірки вашого профілю, обробки депозитів або зняття коштів і проведення перевірок на предмет шахрайства (за нашою власною ініціативою або відповідно до вимог чинного законодавства). Такі докази можуть включати відскановані зображення паспортів, платіжні відомості, банківські виписки і т. д.

е) участь в опитуваннях або будь-які інші оцінки клієнтів, які ми можемо проводити час від часу.

МАРКЕТИНГОВІ КОМУНІКАЦІЇ

До того часу, поки Ви не відмовились від отримання рекламних матеріалів, ми можемо використовувати вашу особисту інформацію, включаючи вашу адресу електронної пошти і номер телефону, для відправки вам маркетингових повідомлень про продукти, послуги та рекламних акціях. Це може включати інформацію про продукти та послуги наших ділових партнерів, таких як постачальники ігор для казино.

Коли Ви вирішите припинити отримувати такі маркетингові та рекламні матеріали, Ви можете відмовитися від цього в налаштуваннях свого облікового запису гравця або зв’язавшись з нашою службою підтримки.

Крім того, зверніть увагу, що, приймаючи від нас будь-який приз або виграш, ви погоджуєтеся на використання свого імені і / або псевдоніма в рекламних цілях без додаткової компенсації, за винятком випадків, коли це заборонено Законом.

ОТРИМАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Ми не будемо збирати особисту інформацію про вас без вашого відома. Однак ми можемо автоматично збирати певні дані про вас там, де Ви могли б надати таку інформацію, використовуючи наші послуги і взаємодіючи з нами.

Ми також можемо законним чином отримувати певну особисту інформацію від онлайн-продавців і постачальників послуг, таких як компанії щодо запобігання шахрайства. Крім того, ми зберігаємо за собою право користуватися послугами сторонніх постачальників для надання технічної підтримки, щоб обробляти ваші онлайн-транзакції і вихідний ігровий контент.

Будь ласка, зрозумійте, що нам може бути надано доступ до будь-якої інформації, яку Ви можете надати таким постачальникам, надавачам послуг і стороннім службам електронної комерції. Будьте впевнені, що ми будемо використовувати і захищати будь-яку отриману таким чином особисту інформацію, як зазначено в цій Політиці. Будь-яка інформація, яку Ви надаєте, буде розкрита третім особам за межами Компанії тільки відповідно до цієї Політики конфіденційності, і ми зробимо всі необхідні кроки для забезпечення того, щоб наші угоди зі сторонніми постачальниками послуг завжди захищали вашу особисту інформацію.

ОТРИМУВАЧІ ДАНИХ

Ми можемо передавати інформацію, яку Ви нам надали, іншим організаціям в нашій групі компаній і нашим діловим партнерам. Ці компанії включають в себе наші материнські компанії, їх материнські компанії і всі дочірні компанії цих відповідних компаній, а також інші компанії, з якими ми ведемо справи і укладаємо необхідні угоди. Обробка даних вашої інформації може здійснюватися Компанією або іншим суб’єктом в нашій групі компаній, який може використовувати третю особу для задоволення таких потреб в обробці даних.

Співробітники Компанії, зокрема, співробітник із захисту даних, співробітник по боротьбі з відмиванням грошей, аналітики по платежах і боротьбі з шахрайством, агенти підтримки клієнтів, члени групи по утриманню клієнтів, менеджери VIP-гравців, а також інші обрані співробітники, також матимуть доступ до вашої особистої інформації з метою виконання своїх обов’язків і надання вам допомоги.

Наші співробітники, які мають доступ або пов’язані з обробкою особистої інформації гравця, підписали угоди про конфіденційність, щоб поважати конфіденційний характер інформації гравця відповідно до чинних законів про ігри, захисту даних і конфіденційності.

НАДАННЯ ДАНИХ ТРЕТІМ ОСОБАМ

Ми не продаємо і не здаємо в оренду ваші особисті дані третім особам.

Ми можемо розкрити вашу особисту інформацію, якщо цього вимагає закон чи рішення суду. Ми також можемо розкрити вашу особисту інформацію регулюючому або правоохоронному органу, якщо ми вважаємо, що це необхідно для захисту законних інтересів Компанії, її клієнтів або будь-якої третьої сторони.

Персональні дані будуть передані третім особам тільки в наступних випадках:

а) якщо це передбачено законом;

б)якщо Веб-сайту необхідно обмінюватися даними зі своїми платіжними системами для полегшення платіжних транзакцій відповідно до їх політики конфіденційності;

c) для дотримання наших обов’язків передбачених законом і відповідальності перед відповідними контролюючими та правоохоронними органами;

г) коли Компанія вважає, що розкриття інформації необхідно для захисту безпеки Компанії або гравця або безпеки інших осіб, розслідування шахрайства або відповіді на запитконтролюючого чи правоохоронного органу;

д) якщо нашим постачальникам маркетингових послуг потрібні дані для виконання своїх завдань;

е) будь-який третій стороні за попередньою згодою гравця.

Ми використовуємо сторонні обробники даних для обробки обмежених особистих даних від нашого імені. Такі постачальники послуг підтримуютьВеб-сайт, особливо щодо хостингу та експлуатації веб-сайтів, маркетингу, аналітики, поліпшення веб-сайтів і розсилки інформаційних бюлетенів по електронній пошті. Ми гарантуємо, що передача Персональних даних одержувачу, відповідає Законодавству України .

Наші веб-сайти можуть також включати функції соціальних мереж (наприклад, кнопки «Поділитися» або «Подобається»). Такі функції надаються сторонніми платформами соціальних мереж, такими як Facebook та інші. Якщо дані збираються таким чином, їх обробка регулюється політикою конфіденційності відповідних платформ соціальних мереж.

Якщо в Компанії відбудуться будь-які зміни в своїй структурі, такі як злиття, поглинання іншою компанією або часткове поглинання, то особисті дані наших клієнтів будуть включені в таку передачу. В рамках нашої Політики ми проінформуємо наших гравців по електронній пошті, перш ніж впливати на таку передачу персональних даних.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ДАНИХ

Як зазначено в нашій Політиці конфіденційності, Ви і Компанія можете в будь-який час прийняти рішення про закриття облікового запису гравця. Після закриття вашого профілю ми будемо зберігати ваші особисті дані та записи, як це вимагає чинне Законодавство України. Ці дані повинні використовуватися тільки в тому випадку, якщо вони потрібні відповідним контролюючим чи правоохоронним органам щодо фінансової та податкової звітності, шахрайства, відмивання грошей або розслідування будь-який інший незаконної діяльності.

Зверніть увагу, що Компанія зберігає особисті дані гравців, надані під час реєстрації, і будь-які інші дані, передані гравця протягом як мінімум трьох років з моменту останньої транзакції гравця або закриття рахунку. 

БЕЗПЕКА ВАШИХ ДАНИХ

Справжнім ми підтверджуємо, що при зборі та обробці ваших персональних даних  з метою управління вашим обліковим записом гравця ми зобов’язані дотримуватися захисту персональних даних.

Отже, ми прагнемо захистити ваші персональні дані та поважати вашу конфіденційність.. Ми прагнемо надавати безпечні послуги гравцям, і ми будемо вживати всіх розумних зусиль, щоб гарантувати, що всі дані, надані вами , залишаються в безпеці. 

Доступ до облікових записів гравців можливий тільки з унікальним ідентифікатором і паролем гравця. Ви також можете налаштувати двухфакторну аутентифікацію (2FA) в якості додаткового захисту від несанкціонованого використання вашого облікового запису. Ви несете відповідальність за конфіденційність своєї інформації для входу в систему і за те, щоб до неї не могли отримати доступ інші особи.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ви завжди можете зв’язатися з нами з приводу цієї Політики конфіденційності, якщо ви хочете наступне:

а) підтвердити точність особистої інформації, яку ми зібрали про вас;

б) зробити запит про використання нами вашої особистої інформації;

c) заборонити використання ваших даних в майбутньому для цілей прямого маркетингу;

г) оновити або виправити будь-яку інформацію, яку Ви нам надали (в таких випадках Ви повинні надати будь-які докази, які ми можемо розглянути для внесення таких змін). Зверніть увагу, що надання нам неправдивої інформації про вас є незаконним, і Ви несете персональну відповідальність за те, щоб ми завжди оновлювали ваші правильні дані.

Ми призначили співробітника із захисту даних («DPO»), який відповідає за питання, пов’язані з цією політикою конфіденційності. Якщо у вас є які-небудь питання з приводу цієї політики конфіденційності, зв’яжіться з DPO за адресою dpo@winclub.com.ua

ПОЛІТИКА COOKIE

Коли Ви відвідуєте веб-сайт, наша система автоматично збирає інформацію про ваш візит, таку як ваш браузер, IP-адреса і веб-сайт. переходу Цей збір може проводитися спільно з нашими постачальниками платформ і партнерами. Ми можемо отримувати від них загальні демографічні дані або дані про використання відвідувачів нашого веб-сайту. Ми не використовуємо автоматично зібрану інформацію для ідентифікації вас особисто без отримання додаткової згоди.

Для збору даної інформації ми використовуємо файли cookie та аналогічні інструменти відстеження. Файли cookie – це невеликі текстові файли, які зберігаються на вашому комп’ютері або обладнанні, коли ви відвідуєте наші веб-сторінки. Деякі файли cookie необхідні для роботи Веб-сайту, інші покращують роботу вашого веб-сайту і допомагають нам надавати більш якісні послуги. Нижче наведено типи файлів cookie, які ми використовуємо, і їх цілі.

Обов’язкові файли cookie: забезпечують навігацію і базові функції веб-сайтів, наприклад, доступ до розділів веб-сайту для учасників.

Функціональні файли cookie: дозволяють нам аналізувати використання вашого веб-сайту і ваш вибір на веб-сайті (наприклад, ваш сеансовий ключ, мову або регіон), щоб ми могли зберегти ці налаштування і запропонувати вам більш персоналізований досвід.

Рекламні файли cookie: дозволяють нам оцінити ефективність нашого контент-маркетингу. Ці файли cookie надаються нашими партнерами для відстеження відвідувань веб-сайтів і реєстрацій нових гравців з реклами. Ми не передаємо вашу особисту інформацію (наприклад, ім’я або адресу електронної пошти) афілійованим партнерам, за винятком даних про відвідування сайту, які збираються безпосередньо такими рекламними файлами cookie.

Однак дані про відвідування вашого сайту можуть бути пов’язані з іншою особистою інформацією, зібраною постачальниками з інших джерел. Остання обробка зовнішніх даних регулюється повідомленнями про конфіденційність і політиками цих сторонніх постачальників.

На додаток до вищесказаного ми використовуємо ряд сторонніх постачальників послуг, які також встановлюють файли cookie на цьому веб-сайті, щоб надавати послуги, які вони нам надають. Такі послуги включають, крім іншого, допомогу нам у поліпшенні вашого досвіду шляхом відстеження вашої активності на Веб-сайті, вимірювання ефективності Веб-сайту та ефективності наших маркетингових кампаній.

Більшість онлайн-браузерів автоматично приймають файли cookie. Якщо ви віддаєте перевагу, можна заблокувати деякі або всі файли cookie або видалити файли cookie, які вже були встановлені, змінивши налаштування вашого браузера. Однак ми рекомендуємо вам не блокувати і не видаляти файли cookie, оскільки це може обмежити використання вами нашого Веб-сайту.