Товариство з обмеженою відповідальністю «ІМПЕРІЯ АЗАРТУ» та Адміністрація залу гральних автоматів робить все необхідне для створення в ігровому залі атмосфери, яка сприяє відповідальній та чесній грі. Компанія вживає максимум заходів  щодо попередження та мінімізації негативних наслідків участі гравців в азартній грі. Пріоритетним правилом діяльності компанії є суворе дотримання принципів відповідальної гри.

 

Основні засади відповідальної гри

 

Гравцем може бути: 

 

 Фізична особа, яка на момент участі в азартній грі досягла 21-річного віку;

 є дієздатною;

 не перебуває у Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних        іграх;

 бере участь в азартній грі за власним бажанням.

 

Ідентифікація гравця або відвідувача:

 Ідентифікація гравця або відвідувача передбачає збір організатором азартних ігор інформації про:

      прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) особи;

      вік (дату народження) особи;

      наявність або відсутність особи в Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

 

Обмеження гравця в участі в азартних іграх:

 Організатор азартних ігор не допускає до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія).

 

Заборона стимулювання програшу гравця:

 організатор азартних ігор не надає гравцям будь-які бонусні виплати, подарунки та/або товари (послуги) у будь-якій формі, не використовує інші види заохочення, надання яких прямо чи опосередковано обумовлено настанням факту програшу гравця у азартній грі.

 

 Інформація для гравця:

Шановний Гравець, у куточку споживача Ви можете ознайомитись з відомостями про рішення про видачу  ліцензії на організацію та проведення азартних ігор, правилами організатора азартних ігор, правилами відвідування грального закладу, правилами проведення азартних ігор та правилами відповідальної гри. 

 

Соціальна взаємодія:

    Якщо в будь який момент Ви перестали отримувати задоволення від участі в азартних іграх і розумієте, що участь в азартних іграх шкодить Вашому психічному здоров’ю або погіршує ваш фінансовий стан Ви можете заборонити собі брати участь в таких іграх шляхом особистої подачі заявки Організатору та/або Уповноваженому органу на самообмеження. Заявка (бланк) розташовані в куточку споживача. Зверніть увагу, що самообмеження вчинене таким способом заборонить вам участь у грі у будь-яких організаторів азартних ігор.

 

   Якщо у Вас є сумніви щодо того чи варто використати можливість самообмеження на участь у азартних іграх надайте собі відповідь на наступні питання:

 

   Чи грали Ви в азартні ігри під час роботи, навчання?

  Чи нехтували Ви власним фінансовим благополуччям або благополуччям своєї сім’ї заради участі в азартній грі?

   Чи доводилось Вам продавати своє майно, або брати кредит задля участі у азартній грі?

   Чи берете Ви участь в азартній грі довше ніж планували це робити?

   Чи доводилось Вам думати про самогубство після участі в азартній грі?

 

   Якщо хоч на одне з цих питань Ваша відповідь «так», ми рекомендуємо самообмежити свою можливість участі в азартних іграх та звернутись за допомогою до організацій, що допомагають побороти ігрову залежність.

 

 Найменування та адреси лікувальних закладів, що надають допомогу особам з ігровою залежністю зазначені у Додатку №1.

 

Обізнаність персоналу організатора азартних ігор:

ТОВ «ІМПЕРІЯ АЗАРТУ» цінує своїх відвідувачів та прикладає максимум зусиль, щодо попередження залежності від азартних ігор, тому Керівництво систематично проводить інструктажі з персоналом залу гральних автоматів щодо принципів відповідального ставлення до азартних ігор, визначення критеріїв патологічної та проблемної гральної залежності, та заходів, які спрямовані на запобігання виникненню ігрової залежності у гравців. 

З більш широким переліком лікувальних закладів охорони здоров’я, які надають медичні послуги особам з ігровою залежністю можете ознайомитись на наступним посиланням: 

https://www.gc.gov.ua/files/Ігрова%20залежність/Перелік_лікувальних_закладів_2023.pdf